تائید
فروش مسکونیآپارتمان164متر سند تک برگ/ویو ابدی

164متر سند تک برگ/ویو ابدی

2 هفته پیش در فشم

متراژ
164
ساخت
1392
قیمت کل
‏42,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏259,756,000 تومان
طبقه
1
❇️آسانسور پارکینگ
❇️سرایدار 24ساعته
❇️سند تک برگ
❗️‼️موارد مشابه با توجه به بودجه شما عزیزان موجود میباشد ❗️‼️
❗️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید‼️