تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر 2 پارکینگ، سوپر سازه، ویودار

165 متر 2 پارکینگ، سوپر سازه، ویودار

1 سال پیش در کرج

متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬575٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
165 متر نوساز سوپر سازه
کلا 5 طبقه 10 واحد

2 پارکینگ سندی
انباری
آسانسور

فوق العاده خوش نقشه
پذیرایی بزرگ با چشم انداز شهر
آشپزخانه سرد و گرم و پنجره خور

3 خواب بزرگ و یک خواب مستر
بالکن بزرگ با ویوی دل نشین

گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت

مشاعات فوق العاده شیک