تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر / سازه مدرن LUXE / لوکیشن عالی / صفر

165 متر / سازه مدرن LUXE / لوکیشن عالی / صفر

20 ساعت پیش در محله هنرستان

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,545,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
با سلام و درود

⚜️ بلوار هاشمیه

⚜️165 متری / صفر /3 خواب /
⚜️تک واحدی / 6 طبقه 6 واحد

⚜️سازه مدرن با تمام متریال وارداتی برند

⚜️لابی و روف گاردن مجلل
⚜️فوق العاده خوش نقشه و آفتاب گیر

⚜️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️با تشکر ؛ خلیلی
❌بیواسطه