تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متری 3 خوابه در شهرک سجادیه

165 متری 3 خوابه در شهرک سجادیه

10 ماه پیش در شهرک امیر کبیر

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬727٬000 تومان
فروش فوری به علت مهاجرت