تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا165 متری ویلایی با مغازه سنددار

165 متری ویلایی با مغازه سنددار

1 هفته پیش در سیدی

متراژ
120
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
165
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,848,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
✅به نام خداوند یکتا✅
✅به املاک طهران خوش آمدید
✅ملک واقع در شهید دایی
✅165 متر زمین
✅120 متر بنای مفید
✅20 متر مغازه
✅2خوابه
✅پارکینگ دار
✅ام دی اف
✅سرامیک
✅جنوبی
✅یک طبقه دربست ویلایی
✅تخلیه
✅سند6دانگ
✅قابلیت دریافت 1200 وام مسکن
✅قابلیت 800 میلیون رهن مستاجر را دارد
✅قابل سکونت و ساخت و ساز برای سازنده ها
✅خوش نقشه
✅نورگیرعالی
✅موقیعت عالی
✅بشتابیدبشتابید این فرصت طلایی رااز دست ندهید
✅موارد مشابه هم زیاد داریم با ما در تماس باشید
✅ملک شما را 7روزه به اجاره و 10 روزه بفروش می رسانیم
✅فروش فوری فوری
✅بازدید = خرید
✅بهترین ها را برای شما آرزومندیم
✅با مدیریت:قربانیان