تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر/3 خواب/ نوساز/ بر خاتم الانبیا

165متر/3 خواب/ نوساز/ بر خاتم الانبیا

1 هفته پیش در خرم آباد

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,939,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
فروش آپارتمان کلید اول _ خاتم الانبیا

165 متر آپارتمان خوش ساخت با 90٪ پیشرفت فیزیکی
واقع در یکی از بهترین لوکیشن های مسکونی خاتم الانبیا

● واحدی رو به نما، بدون پرتی و با نقشه ای بسیار اصولی
● مشاعات و نمای تمام سنگ، کف سرامیک یکدست
● مجهز به آسانسور ایتالیایی و پارکینگ اختصاصی
● استفاده از متریال باکیفیت در ساخت
● سازنده خوش نام و معتبر

✅️ دسترسی عالی به خیابان های اصلی و امکانات شهری
✅️ محیطی آرام و کاملاً مسکونی، مناسب سکونت و سرمایه گذاری

انتخابی هوشمندانه برای کسانی که کیفیت و موقعیت برایشان مهم است

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
⚜️یوسفی
⚜️املاک پیشرو