تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر/3خواب/اندیشه (کلید طلایی)

165متر/3خواب/اندیشه (کلید طلایی)

2 هفته پیش در سمنان

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,454,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
(مسکن کلیدطلایی مشاور شما در امور ملکی)

✅متراژ: 165
✅تعداد طبقه: 4
✅تعداد واحد: 4
✅طبقه: 3
✅تعداد اتاق: 3
✅نوساز
✅ بدون مشرف
✅یکی از بهترین نقاط در این منطقه

قیمت با احترام: 10/800/000/000

املاک کلید طلایی
با هر بودجه و هر سلیقه ای که دارید همین الان تماس بگیرید و جدا از این فایل ، فایل های مشابه به شما معرفی شود و یک مشاوره ملکی عالی به صورت رایگان به شما تعلق بگیرد
برای قیمت مد نظر شما مذاکره خواهیم کرد✅️
املاک کلید طلایی