تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر/3خواب/شهرک غرب/خوش نقشه/فروش فوری

165متر/3خواب/شهرک غرب/خوش نقشه/فروش فوری

1 روز پیش در ایوانک

متراژ
165
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏64,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏387,878,000 تومان
طبقه
4
بهترین لوکیشن شهرک غرب
محله دنج و خلوت
کلید در اختیار
165متر
3خواب
خوابهای بزرگ
فول بازسازی شده
بهترین طبقه
دو پارکینگ سندی
مالک صد درصد فروشنده واقعی و منعطف
برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید
کلیه قردادها زیر کارشناش حقوقی منعقد میگردد.