تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر /3خواب /فول (پیش فروش سرمایه گذاری)

165متر /3خواب /فول (پیش فروش سرمایه گذاری)

1 روز پیش در شهرک آزمایش

متراژ
165
ساخت
1405
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏351,515,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا
......
فایل شخصی
( تاپ لوکیشن منطقه)
سازه بنام از سازنده بنام منطقه

165متر 3خواب
نور نقشه بی نظیر
فول امکانات
لابی /روف /سالن ورزشی
متریال درجه یک
بهترین طبقه

شرایط پرداخت ویژه
مشاور تخصصی منطقه غیاثی