تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر خوش نور /صفر فول امکانات/ مسکن امیربلیغ

165متر خوش نور /صفر فول امکانات/ مسکن امیربلیغ

4 روز پیش در رضاشهر

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏22,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏138,181,000 تومان
طبقه
3
ـ
165متر سه خواب کلیدور جدا طبقه سوم

کف تکسرام کابینت چوب مدرن خوش نور

پارکینگ اختصاصی انبار تراس اسانسور

سند شش دانگ
امکان دریافت وام مسکن
امکان واگذاری تا مبلغ 2.500م رهن کامل
ـ
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

✅️بازدید با هماهنگی ✅️
______________________________________________________________
✅️ بلیغ و احمدی ✅️
✅️✅️✅️ادعا نمیکنیم❗️اما بهترینیم ⁉️ ✅️✅️✅️
_______________________________________________________
✅️وظیفه ما در وهله اول، ارائه مشاوره س، بعد انجام قرارداد

✅️مسکن امیر بلیغ:رضاشهر بین خاقانی26و28 پشت ایستگاه اتوبوس

✅️با مدیریت:حاج آقای بلیغ (بازنشسته فرهنگی،ناحیه2مشهد)