تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر*دانشجووکیل آباد*دوطرف نور*قیمت سرمایه گذاری

165متر*دانشجووکیل آباد*دوطرف نور*قیمت سرمایه گذاری

18 ساعت پیش در دانشجو

متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,454,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
املاک خانه سبز
شاربی

ما معتقدیم خونه باید سبز باشه
♦️لوکیشن : دانشجو قبل فرهنگ دوقدی وکیل آباد
♦️نما : سنگ عباس آباد درجه یک
♦️کفپوش : سرامیک 1*1 نانو کالیبره مرجات
دوطرف نورگیر با پنجره های قدی
♦️کابینت : تمام چوب با رنگ پوششی پلی اورتان
♦️آسانسور : 8نفره کدینگ موتور روملس
سند آماده
♦️مشاعات تمام سنگ آتش کوه
♦️دو عدد داکت اسپیلت
♦️دو تراس کاربردی

️واحدی بی نقص برای سالها زندگی آرام
️برای مشاوره تخصصی و موارد مشابه تماس حاصل فرمایید