تائید
فروش مسکونیآپارتمان167 متری دانشجو

167 متری دانشجو

1 روز پیش در دانشجو

متراژ
167
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏25,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,790,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 167 متری در طبقه اول، با موقعیت بسیار مناسب و دسترسی عالی، گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال آرامش، متراژ بالا و امکانات کامل هستند.

مشخصات ملک:
متراژ: 167 متر
طبقه: اول
پارکینگ اختصاصی
آسانسور
فول امکانات
نمای ساختمان زیبا و شیک
این واحد با طراحی مناسب و فضای دلباز، انتخابی عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری محسوب می شود. وجود پارکینگ اختصاصی، آسانسور و امکانات کامل در کنار نمای چشم نواز ساختمان، ارزش این ملک را دوچندان کرده است.
همکاران گرامی تماس نگیرند