تائید
فروش مسکونیآپارتمان167متر 3خ/ نوساز ،/تکواحدی/ منطقه 6

167متر 3خ/ نوساز ،/تکواحدی/ منطقه 6

6 روز پیش در نصرت

متراژ
167
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,544,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭐ 167متر ، بهترین لوکیشن با امکانات کامل ⭐

⭕ مشخصات کلی:
⏺️ متراژ: 167متر
⏺️ تعداد خواب: 3خواب بزرگ با کمد دیواری جادار
⏺️ طبقه: 1
⏺️ کف پوش: سرامیک
⏺️ سند: تک برگی

✅️ امکانات ویژه:
✅️ 2پارکینگ باکس اختصاصی
✅️انباری
✅️ بالکن
✅️ آسانسور موتور ایتالیایی

⚜️ ویژگی های منحصربه فرد:
⏮️ خوش نقشه وبی نظیر
⏮️ سالن پرده خور مربع نورگیر عالی
⏮️ دسترسی عالی به مراکز خرید، مترو و بی آرتی
⏮️ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

✅️ پلانی ژورنالی

❗ بازدید = خرید❗

☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!

مسکن بزرگ خاورمیانه
حامد