168متر / بلوار ایمان غربی / تکمیل / صفر کلیدنخورده
1 هفته پیش در برازنده
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
168
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
14,110,000,000 تومان
قیمت هر متر
83,988,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭐ قیمت تمام شده متری 20 میلیون زیر قیمت کارشناسی !
⚜️ دپارتمان تخصصی املاک منصور ⚜️
⭕ مشخصات ملک :
- متراژ : 168 متر مربع
- طبقه : 2 از 5
- تعداد خواب : 3 خواب تک مستر
- سال ساخت : 1404
- سیستم گرمایشی : شوفاژ
- سیستم سرمایشی : کولر آبی
- جهت ساختمان : شمالی جنوبی
ـ جنس کف : سرامیک 1 × 1
ـ کند دیواری : هر 3 خواب فول
ـ آشپزخانه : های گلاس پاکچوب
✅️ ویژگی ها :
- تک واحدی / پلان ژورنالی / قیمت استثنایی
- 55 متر سالن قابل چیدمان ( مربع )
- دو تراس کاربردی در شمال و جنوب واحد
- پارکینگ، آسانسور و انباری
- غرق در نور و آرامش
⚜️ مبلغ یک میلیارد تومان کسر جهت انتقال سند ⚜️
⚜️ واحد مذکور آماده تحویل میباشد ⚜️
⚜️ طریقه پرداخت = تسویه مبلغ زیر یک ماه ⚜️
☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.