تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر ، تک واحدی ، مدرس

168متر ، تک واحدی ، مدرس

2 هفته پیش در همدان

متراژ
168
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,702,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
360 یعنی مهندسی املاک...

168متر ، 3 خواب
تک واحدی
3 بر نور
نوساز و کلید نخورده
پارکینگ بدون مزاحم
ویو کاملا بدون مشرفیت
ساخت با مرغوبترین متریال
در بهترین لوکیشن منطقه

برای بازدید تماس بگیرید
آدرس فقط حضوری اعلام میگردد

املاک 360 درجه