تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر جنوبی دانش اموز قبل آموزگار

168متر جنوبی دانش اموز قبل آموزگار

1 روز پیش در دانشجو

متراژ
168
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏24,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,833,000 تومان
طبقه
6
168 متر سه خواب جنوبی
دانش اموز 36
طبقه شیش بهترین طبقه
مشاعات تمام سنگ
روف گاردن کاربردی آلاچیق سنگی میز صندلی فضای گلکاری شده درخت های سرسبز باصفا
یک خواب مستر تمام اتاق ها کمد دیواری
کار بسیار قوی بی نظیر درمنطقه
املاک ابوذر (نبش دانش اموز 30)
محمد صیادی همکاران گرامی تماس نگیرید
به هیچ عنوان همکاری نداریم