تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر دیزاین شده/3خواب/غرق در نور/پنجره قدی

168متر دیزاین شده/3خواب/غرق در نور/پنجره قدی

5 روز پیش در فاز یک

متراژ
168
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,083,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
《 هلدینگ املاک ایلند》
⭐⭐کارشناس امور ملکی شما : خواجه فرد⭐⭐ -------------------------------------------------------------------------------
⭕ کد فایل

⚜️ سازه شخصی(4واحدی)
3 طبقه 4واحدی
⚜️ 168 متری،نما ترکیبی
⚜️ 3خواب،طبقه اول
⚜️خواب مستر
⚜️به همراه کلوزت روم
⚜️ کف سرامیک،گچبری،نقاشی
⚜️ کابینت هایگلس،گاز،هود،پرده،لوستر
⚜️ گرمایشی:پکیج،اسپیلت
⚜️ کم واحد،3بر،نورگیر عالی
⚜️ پارکینگ و انباری اختصاصی
⚜️به همراه پارکینگ مهمان
⚜️مشاعات کامل سنگ
⚜️ بهترین نقشه و متریال
⚜️دسترسی به مراکز خرید
شخصی ساز و استفاده شده از بهترین متریال
بازدید آزاد

⭕ ملک خود را برای فروش،رهن،اجاره به ما بسپارید
☎️ جهت اطلاع از موارد مشابه با ما تماس بگیرید

⭕ قیمت درج در آگهی ⭕ =======================================
✔✔برای هر بودجه شما پیشنهادی داریم
✔✔فروش ملک شما به قیمت کارشناسی در یک هفته
✔✔دارای جواز کسب//کد رهگیری // شناسه صنفی
✔✔ساعات پاسخگویی : 9 الی 21 حتی روز های تعطیل
آدرس : صدرا.فاز 1.بلوار امام خمینی. ساختمان مهندسین 1.زیر شهربازی هورا پارک.املاک ایلند