تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه16متر مغازه/روبرو مدرسه/سند تک برگ

16متر مغازه/روبرو مدرسه/سند تک برگ

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
16
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬625٬000 تومان
(miss hasani)
با سلام و عرض ادب
⚜️خانم حسنی هستم مشاور و همراه شما⚜️
با احترام عکسها مربوط به آگهیست و قیمت کل است
**********************************
مشخصات ملک:
✅️16 متر/روبرو مدرسه/پرتردد
✅️سند تک برگ
✅️آب،برق،گاز
✅️سرویس بهداشتی
✅️قابلیت رهن و اجاره مناسب
***********************************
برای هماهنگی لطفا تماس حاصل فرمایید☎️
کافیست نقدینگی خود را اعلام کنید تا متناسب با بودجه شما برایتان فایل ارسال کنم☑️

املاک بزرگ تهرانک