تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر امامت صفر // سوپر مدرن // متریال سلطنتی

170 متر امامت صفر // سوپر مدرن // متریال سلطنتی

2 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,764,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
....⚜️به نام خالق هستی⚜️....
▪️درود فراوان خدمت شما عزیزان▪️

⚜️یک انتخاب خوب یک عمر راحتی⚜️

‼️تو این رنج قیمت تو همچین لوکیشنی غیر ممکنه مشابه این واحد‼️

▪️170 متر تاپ لوکیشن امامت
▫️بدون یک سانت پرتی
▪️متریال سلطنتی
▫️سیستم هوشمند bms
▪️قیمت فوق العاده استثنایی
▫️طراحی خاص و مدرن مناسب خاص پسندان

‼️تخفیف پای قرار داد‼️

☑️موارد مشابه در هر رنج قیمتی موجوده
☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید
☑️مشاور امور ملکی شما مهندس شکرگزار