تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر اول جلال شخصی ساز مدرن

170 متر اول جلال شخصی ساز مدرن

19 ساعت پیش در فرهنگ

متراژ
170
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏30,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,294,000 تومان
طبقه
1
سلام و عرض ادب
غفاریان هستم
_____________________
170 متر آپارتمان صفر اول جلال قبل فرهنگ

✅پروژه شخصی ساز با متریالی متفاوت و خاص

✅تاپ لوکیشن جلال سروش

✅واحد جارو کشیده و آماده تحویل

✅به قیمت رسیده در بازاری که فروشنده نیست

✅فوق العاده برای سرمایه گذاری و مصرف

✅قابلیت تهاتر با واحد کوچیک به قیمت تا 14 میلیارد

فایل شخصی و کلید موجود

برای اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارگزاری املاک رادمان بین فرهنگ ۶ و ۸جنب افق کوروش