تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر با چشم انداز دل انگیز

170 متر با چشم انداز دل انگیز

1 هفته پیش در حزین

متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان نوساز
170 متر
ط 4
تک واحد
3خواب(یک مستر)
ویوو بینظیر و ابدی
2 پارکینگ
متریال برند
خوش نقشه
نورگیر عالی
برای اطلاع بیشتر و مشاوره تماس بگیرید