تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متری ، 3 خواب قلب فرهنگ شهر

170 متری ، 3 خواب قلب فرهنگ شهر

2 هفته پیش در فرهنگ شهر

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏158,823,000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و عرض ادب

/واحد جنوبی ، دارای پنجره قدی سر تا سر/
/ 3 خواب ، یک مستر فول کمد دیواری عمیق/
/واحد تکمیل ، کابینت هایگلاس ترک ، کلید اماده تحویل/
/بهترین نقطه فرهنگ شهر/

☎️قبل از هرگونه اقدام به خرید در منطقه 1 شیراز ، با من بهترین واحد ها را ببینید

از اراده شما تا خرید ملک مورد نظر یا فروش ملک شما تنها یک تماس نیاز است ✅

متخصص در امور اپارتمان شمال و غرب شیراز✅

موارد مشابه از 5 میلیارد تا 300 میلیارد موجود ✅

در مجموعه های اپارتمان شیراز✅

✅بازدید فقط حضوری
✅اطلاعات بیشتر تماس
✅موارد مشابه موجود
✅بازدید حتی در روز های تعطیل حتی (جمعه)
✅پاسخ گویی از 9 صبح به صورت یک سره تا 2 بامداد
«————————————————————————»
⚜️مشارکت در ساخت⚜️
⚜️خرید و فروش⚜️
⚜️اداری ، تجاری ، مسکونی ⚜️
⚜️عمارت ، زمین ، کلنگی ، پکیج ، اپارتمان⚜️
«——————————————————————
کارشناس تخصصی منطقه :1 / 6 ✅

مشاور شما : میلاد پاکیزه