ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
170متر/فول مشاعات/سازه برند/تحویل 2ماه آینده
170متر/فول مشاعات/سازه برند/تحویل 2ماه آینده
15 ساعت پیش در شهرک هما
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
59,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
347,058,000 تومان
طبقه
7
170متر__3خواب
طبقه 7 با 3 تا تراس قابل چیدمان
ویو 360 درجه ☺️
سازه ایی خاص با متریال برند
فول مشاعات
استخر وجکوزی و سونا بخار و خشک
سالن جیم.سالن پذیرایی.سالن اسکواش
مهد کودک.سینما.روف گاردن.لابی مجلل
2پارکینگه +انباری بزرگ
تحویل 2 ماه اینده
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک بزرگ میم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت