ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
170متر واحد اکازیون/بدونه مشابه/بحر مهدیه
170متر واحد اکازیون/بدونه مشابه/بحر مهدیه
2 ساعت پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
164,705,000 تومان
طبقه
7
✨✨ املاک امیران✨✨
مدیریت کهوند
✨3شعبه فعال
♻️مشاوره این فایل (متقی)
✅واحد 170 متری
✅ویو ابدی الوند حتی اتاق خوابها
✅تک واحدی
✅ طبقه هفتم
✅3 خواب
✅2خواب مستر
✅پارکینگ اختصاصی
✅تراس دو عدد
✅انباری
✅تحویل 4ماه اینده
✅لابی بزرگ
✅واحد تکرار نشدنی
✨الویت با اولین بازدید کننده ✨
✨✨فایل های مشابه با متراژ و لوکیشن مختلف موجود میباشد✨✨
املاک امیران با بیش از دو دهه سابقه کاری در امور ملکی با مشاورین و کارشناسان مجرب و فعال جهت خرید و فروش رهن و اجاره در خدمت همشهریان عزیز می باشد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت