ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
170متر ویلایی شیک، دو نبش، باجک2
170متر ویلایی شیک، دو نبش، باجک2
4 روز پیش در باجک (۱۹ دی)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
380
ساخت
1383
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
170
قیمت کل
26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
152,941,000 تومان
آبگرم کن
♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎
☆170متر مساحت، 7/5متر بر، سند ششدانگ ☆
☆ملک دو نبش با نورگیری فوق العاده مناسب و ایده آل ☆
☆3طبقه، زیرزمین و همکف و روی همکف، حدود 380متر زیربنا☆
☆بنای ساختمان بازسازی شده و تمیز، کاملا قابل سکونت و شیک بدون ریالی هزینه، مناسب سکونت 3 خانوار بصورت کاملا مجزا ☆
☆لوکیشن بسیار مناسب در باجک2، بسیار نزدیک به خیابان اصلی،دسترسی های خوب، شارع عریض 12متری، محله بسیار آرام و دنج☆
☆کف سرامیک.کابینت mdf،گاز صفحه ای،کمددیواری، کولرگازی و....☆
☆بهترین گزینه فعلی در باجک در این رده قیمتی،لطفا جهت توضیحات تکمیلی به دفتر املاک مراجعه فرمایید.سپاسگزارم ☆
♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎
آدرس دفتر: باجک2.نبش کوچه45
مجموعه مشاورین املاک کاج با دو شعبه فعال در محدوده خ 19دی آماده خدمتگزاری به شما سروران گرامی میباشد.
مهدی زند.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.