تائید
فروش مسکونیآپارتمان171 متر اکازیون/مرزداران/3خواب/فول امکانات

171 متر اکازیون/مرزداران/3خواب/فول امکانات

9 ساعت پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
171
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏70,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏412,280,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✅ فایل شخصـی ✅

مرزداران
شرق بلوار
تاپ لوکیشن منطقه
دسترسی و موقعیت عالی
=======================
171 متر
طبقات بالا
پلان تفکیکی و بدون نقص
سالن قابل چیدمان
غرق در نور
آشپزخانه پر کابینت
3 خواب استاندارد و کاربردی با نورگیر عالی
مستر
2 پارکینگ سندی
مشاعات بسیار تمیز
فول امکانات
========================
✅ سند تک برگ ✅
✅ زیر قیمت منطقه ✅
✅ فروشنده قطعی ✅

✓✓✓ جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید ✓✓✓

کارشناس امور ملکی شما
« مهرگان »