ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
172 متر* 2 پارکینگ* کلیدنخورده* گلهای جردن
172 متر* 2 پارکینگ* کلیدنخورده* گلهای جردن
2 روز پیش در جردن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
172
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
66,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
386,627,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
** فرصت استثنایی برای یک خرید ایده آل!**
ساختمانی با امکانات کامل، موقعیت عالی و طراحی چشم نواز.
____________________________________________
لوکیشن: گلهای جردن با دسترسی ایده آل
✔ متراژ : 172 متر مربع
✔ تعداد خواب: 3 عدد
✔ طبقه : 3
✔ درخشش نور از جنوب و شمال
✔ سالن وسیع و خوش چیدمان رو به آفتاب
✔ فضایی دلباز و زیبا با 3 خواب
✔ دارای tv room اختصاصی
♦️ لابی شیک و مجلل
♦️ امکانات رفاهی: آسانسور، 2 پارکینگ ، انباری
________________________________________
فرصتی ایده آل برای زندگی در یک آپارتمان شیک و آرام.
کارشناس تخصصی منطقه جردن: خانم فراز
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت