تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی1720متر/باغ ویلا/دسترسی عالی/بافت ویلایی

1720متر/باغ ویلا/دسترسی عالی/بافت ویلایی

3 روز پیش در تنکمان

قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,976,000 تومان
✨✨ دپارتمان بزرگِ پدر با مدیریت دکتر مددی✨✨

کارشناس تخصصی املاک امیر مسرت

✔️مکانی امن، دنج، زیبا و تمیز برای سکونت
✔️با همسایگانی بسیار خوب
✔️ انواع درختان میوه ی بسیار سرحال و باردِه
✔️متراژ : 1720 متر
✔️ابعاد : 67× 26
✔️چهاردیواری شش ساله
✔️40 متر سوییت 3 ساله ی تمیز
✔️دارای کولر گازی و کابینت ام دی اف
✔️6 متر انباری
✔️40 متر باغچه ی گل کاری شده ی زیبا
✔️از دو ضلع، چسبیده به بافتِ روستا
✔️واقع در کوچه ی 8 متری و نزیک به خیابان اصلی روستا
✔️فاصله تا تهران 75 کیلومتر
✔️فاصله تا اتوبان تهران قزوین 9 کیلومتر
✔️دارای بنچاق با وکالت محضری
✔️قولنامه با کد رهگیری
✔️یوتی ام خورده
✔️دارای 144 اصله انواع درخت میوه
✔️ 20 اصله چنار
✔️سیستم آبیاری قطره ای
✔️دو مخزنِ آبِ 2هزار لیتری
✔️قابل تهاتر با آپارتمان

⭕جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید