تائید
فروش مسکونیآپارتمان172متری/قلنبر/فول امکانات

172متری/قلنبر/فول امکانات

4 روز پیش در زاهدان

متراژ
172
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,581,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و وقت بخیر

واحد 172متری

قلنبر رو به رو آموزش و پرورش