تائید
فروش مسکونیآپارتمان173 متر / جنت آباد جنوبی / فول/ مشابه کلید نخورده

173 متر / جنت آباد جنوبی / فول/ مشابه کلید نخورده

2 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
173
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏44,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏254,335,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️بهترین فرصت خرید واحد خاص و کم نظیر⚜️

⚜️⚜️⚜️ تکواحدی در قلب جنت آباد جنوبی ⚜️⚜️⚜️⚜️

✅ 173 متر ، 3 خواب
✅ نقشه دل باز با سالن پرده خور قدی
✅ تکواحدی ، مشابه کلید نخورده
✅ اتاق خواب های بزرگ
↩️ ویژگی های خاص :
✔️ 2 پارکینگ
✔️آسانسور
✔️ 2 بالکن قابل چیدمان
✔️ 2 انباری
✔️ محله آرام با همسایه های بسیار خوب
✅ نور شمال و جنوب
✅ آشپزخانه با کابینت های فراوان

⚜️⚜️ مالک منعطف و فروشنده واقعی ⚜️⚜️

مشاور تخصصی منطقه ، کسری