تائید
فروش مسکونیآپارتمان173متربرند سازخیابان عریض غربی میهن/آماده تحویل

173متربرند سازخیابان عریض غربی میهن/آماده تحویل

1 سال پیش در اهواز

متراژ
173
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
16٬435٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬000٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آخرین واحد قابل فروش در مجتمع
خرید مستقیم از سازنده با شرایط پرداخت عالی
پروژه مدرن و به روز تکواحدی در لوکیشن عریض غربی

زیر بنا 173 متر بصورت تفکیک شده واقعی با هال و پذیرایی
3 خوابه که دو خواب در قسمت انتهای نقشه طراحی و خواب مهمان در فضای اختصاصی با امکانات کامل
آشپزخانه دو منظوره سرد و گرم با فرنیش bosch آلمان
شیرآلات برند
فول دیزاین مدرن و مینیمال
سرویس ها توکار و والهنگ
پنجره های قدی ترمال بریک سه جداره
طراحی داخلی بصورت امکان دو tv bar
ورودی حیاط مشجر با آبنما فعال
دو طبقه پارکینگ با پارکینگ هایی به متراژ 12/5 متر