تائید
فروش مسکونیآپارتمان174 متر 3 پارکینگ سندی شمالی رو به نما

174 متر 3 پارکینگ سندی شمالی رو به نما

1 هفته پیش در گلشهر

متراژ
174
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,413,000 تومان
طبقه
6
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کابینت نئو کلاسیک
فول مشاعات
3 پارکینگ سندی (کم یاب)
بر واحد تمام رو به نما (کم یاب)
دکور برند
ویو ابدی

مشاور شما علیرضا عبادپور