تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر ،3 خواب، 240 متر حیاط اختصاصی

175 متر ،3 خواب، 240 متر حیاط اختصاصی

12 ساعت پیش در ناژوان

متراژ
178
ساخت
1391
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏146,067,000 تومان
طبقه
همکف
178 متر
3 خواب یک خواب مستر
240 متر حیاط اختصاصی
سیستم سرمایش گرمایش مرکزی