ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
175 متر / بافت اصلی جهانشهر / ویو باغ /کلید نخورده
175 متر / بافت اصلی جهانشهر / ویو باغ /کلید نخورده
4 روز پیش در جهانشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
48,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
277,142,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨جایی برای بهترین روزهای زندگی...
⚜️واحدی لاکچری و در خور تحسین در بافت اصلی جهانشهر⚜️
⬜ کد فایل: 362
⬜ 175 متر
⬜ 3 خواب ( 1 خواب مستر )
⬜ ویو ابدی باغ
⬜ کلید نخورده
⬜ 2 پارکینگ سندی
⬜ لابی موزیکال و مبله
⬜ سالن اجتماعات کاربردی
⬜ سالن ورزش
⬜ سرایداری
⬜ روف گاردن زیبا
______________________________________________
✅ مجهز به سیستم هوشمند BMS
______________________________________________
⚜️ املاک قصر – انتخابی مطمئن در جهانشهر⚜️
⭕ میدان گلها، نبش بیژن شرقی
☑️ مشاور شما: پوریا طاهری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت