تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متری/MODERNING/تک سازه //BERAND

175 متری/MODERNING/تک سازه //BERAND

2 روز پیش در زیباشهر

متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
به نام یگانه معمار هستی

▪︎▪︎▪︎■■■ Luxury home ■■■▪︎▪︎▪︎

⚜️کارگزاری املاک آریان تقدیم میکند⚜️
فروش استثنایی تک سازه ای از سازنده معتبر

ویژگیهای ملک
✨️سازه ای در خور مشتریان خانه های مدرن و برند
✨️سازه ای بسیار مقاوم و مهندسی ساز
✨️متریال برند درجه 1
✨️قیمت فوق العاده نسبت به متریال و سازه مهندسی

️مشخصات آپارتمان️
⚡️متراژ: 175 متر MODERN
⚡️3 خواب 1خواب مستر و2خواب کلوزت
⚡️طبقه اول و راحت ترین طبقه در هنگام قطع برق
⚡️جهت ملک: جنوبی
⚡️تعداد طبقات: 6 واحد
⚡️فوق العاده خوش نقشه

️امکانات ملک️
آشپزخانه مدرن پر کابینت بانو پسند
فضای دلنشین پذیرایی با دو تراس قابل چیدمان
روف گاردن کم نظیر با فضایی ایده آل
سیستم هوشمند BMS
آسانسور 8 نفره ایتالیایی
کلوزت و مستر
نورگیری و نورپردازی تک تک اتاقها و سالن بینظیر

بگذارید تا با بازدید از این ملک با بقیه ویژگیهای این ملک متعجب شوید

️دسترسی های ملک️
دسترسی به خیابان اصلی
دسترسی به مراکز خرید
دسترسی به ایستگاه واحد

منتظر حضور سبزتان هستیم
⚜️مشاور فروش امور ملکی : فتح آبادی⚜️