تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متری/ هوشنگ مرادی/ تک واحد

175 متری/ هوشنگ مرادی/ تک واحد

2 هفته پیش در کرمان

متراژ
175
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,428,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1

➖ املاک اسپیناس
آدرس دفتر: خیابان علی ضیا روبروی کوچه شماره 4