1750متر چهاردیواری برق400 امپر گاز دوپوند قلعه میر
2 هفته پیش در بهارستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1760
ساخت
1399
اتاق
2
قیمت کل
31,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
18,000,000 تومان
✔️به نام بخشنده بی منت
☎️مشاور املاک صنعتی خانم سیدی
____________________________
⭕️کد 269 فروش
❤️یه فایل براتون آوردم عالی همه چی تموم شسته رفته هیچ بهانه ای برای نخریدنش وجود نداره✔️
✳️1760 متر چهار دیواری بابر عالی✔️
✴️ملک دو نبش✔️
✴️ موقعیت عالی
⭕️برق3فاز 400 آمپر〽️
⭕️گازدوپوند جی100♨️
⭕️چاه آب آب ⭐️
⭕️لوله کشی⭐️
✴️مدارک کامل
✴️دارای تسویه کامل شهرداری
✴️شهرک صنعتی قلعه میر
⚙️متری 18
⬅️زمین خالی الان این قیمت نمیدن. این چهاردیواری با انشعابات فول قوی چندین میلیارد برق وگازوابش قیمت داره. بهترین انتخاب براتون همینه شک نکنید طلاست ✔️✔️
_____________________________
⬅️سالن و زمین و جهاردیواری اجاره و فروش موجود است در متراژ متفاوت
⬅️مالکان محترم فایل خودرابه ما یسپارید در خدمتیم بیکران سپاس از اعتماد شما
☎️مشاور املاک صنعتی خانم سیدی
☎️تماس و پیام پاسخگو هستم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.