تائید
فروش مسکونیآپارتمان175متر تک واحدی جلوی خیابان ارم

175متر تک واحدی جلوی خیابان ارم

17 ساعت پیش در خرم آباد

متراژ
175
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,142,000 تومان
طبقه
3
به نام خدا
املاک تاج مفتخر به ارایه انواع فایل های خرید فروش، رهن و اجاره برای شما همشهریان عزیز میباشد

✅موقعیت مکانی گلدشت غربی / ارم
✅ متراژ 175متر/ سه خوابه /طبقه سوم
✅ واحد بدون پارکینگ و آسانسور میباشد
✅ دارای پایانکار
✅هزینه نداشتن پارکینگ و آسلنسور از قیمت کل کسر میگردد
✅مبلغ 200 میلیون برای سند کسر میگردد
✅با خودرو صفرکیلومتر چینی معاوضه میگردد
شرایط فروش: نقد/تخفیف دارد
جهت برگزاری بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

فروش ملک تون رو به شانس نسپارید، به ما بسپارید! با تبلیغات گسترده و کارشناسی دقیق، در سریع ترین زمان خریدار واقعی پیدا می کنیم.

آدرس املاک: بلوار تمدن،خیابان سعادت نبش سعادت دو شرقی املاک تاج
مدیریت : ایمان باقری
کارشناس فروش : موحد