تائید
فروش مسکونیآپارتمان175متر تک واحدی لوکس صفر محدوده حزین

175متر تک واحدی لوکس صفر محدوده حزین

1 هفته پیش در حزین

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏22,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
همکاران عزیز املاک لطفا تماس نگیرند

واحد 175 متری برندساز
کاملاً نوساز کلید نخورده
نورگیر فوق العاده
شمالی جنوبی
پلان تفکیکی
مناسب هر مدل چیدمان
هارمونی نور و نقشه
آشپزخانه مدرن اپن
3 خواب (یک مستر)
نورپردازی حرفه ای، متریال و شیرآلات برند و شیک
آسانسور 6 نفره و پارکینگ اختصاصی
نما سنگ، مشاعات سنگ
مدارک کامل، آماده انتقال سند
احتراماً پیام پاسخگو نیستم فقط تماس تلفنی
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃
◀️ جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از موارد مشابه در منطقه با من ( فهـیم ) تماس بگیرید .
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃
✦ همچنین اگر تصمیم به فروش ملک خود را دارید با من در ارتباط باشید .