تائید
فروش مسکونیآپارتمان175متری/کلید اول /ولیعصر

175متری/کلید اول /ولیعصر

3 ساعت پیش در دزفول

متراژ
175
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏18,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,000,000 تومان
طبقه
2
با سلام
⚛️گروه مشاوره املاک هم آوا⚛️

◼️فروش ویژه واحد آپارتمان

✅منطقه ولیعصر
✅فول امکانات
✅خوش نقشه/تک واحده/کلید اول

◾متراژ واحد: 175
◽تعداد خواب :3خواب_مستردار
◾سال ساخت :1405
◽طبقه : 2
◾تراس: بزرگ و کاربردی
◽پارکینگ : دارد
◾وضعیت سند : 1 میلیارد تومان بابت ضمامت سند کسر می گردد

✅فروشنده قطعی/تخفیف فقط در جلسه

⭕ بزرگترین فایل املاک منطقه ⭕
⭕با کادری متخصص و متعهد در تمام امور ملکی ⭕

️مشاور تخصصی منطقه : بارانی