تائید
فروش مسکونیآپارتمان177 متر 3 خواب فردوس شرق

177 متر 3 خواب فردوس شرق

4 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
177
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏237,288,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
177 متر 3 خواب فردوس شرق
فول امکانات
طبقه 4
تک واحدی
خوش نقشه و عالی
فول دیزاین شده
قیمت 42 میلیارد اعلام
بازدید با هماهنگی
شاهان ولیلو