تائید
فروش مسکونیآپارتمان177 متر انوشیروان 2 پارکینگ

177 متر انوشیروان 2 پارکینگ

8 ساعت پیش در مهر ویلا

متراژ
177
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏166,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با درود فراوان

177 متر
3 خواب
شمالی دو کله
دارای 2 عدد پارکینگ سندی
سالن آفتاب گیر
خواب مستر
کف پارکت
کاغذ دیواری
آشپزخانه مدرن با کابینت های ممبران
سیستم سرمایش گرمایش داکت اسپیلت
بهترین لوکیشن خیابان انوشیروان

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید
مشاور شما : امیر صدرزاده
املاک آسمان