تائید
فروش مسکونیآپارتمان178 متر، تک واحدی،جهان نما

178 متر، تک واحدی،جهان نما

1 روز پیش در همدان

متراژ
178
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏36,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏203,932,000 تومان
طبقه
5
خرید فروش خونه فقط با چند کلیک

تک واحدی
2 برنور
طبقه آخر
پارکینگ بدون مزاحم
3 خواب ( 1 خواب مستر )
پنجره ها ترمال بریک
لابی مجلل ، اسانسور vip

املاک 360 درجه