تائید
فروش مسکونیآپارتمان178متر نوساز/شخصی ساز/مدرن کوی بهاران

178متر نوساز/شخصی ساز/مدرن کوی بهاران

22 ساعت پیش در شهرک شهید بهشتی

متراژ
178
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,910,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
1
## Mr Dayani ###

پلان مهندسی شده با پنجره های قدی

سازه ای مدرن در یکی از موقعیتهای شاخص

مجموعه ای با اصالت

آشپزخانه بزرگ با قابلیت انواع طراحی جهت کابینت و مطبخ.

سالن بزرگ و یک دست با قابلیت انواع چیدمان.

سه خواب استاندارد و دارای مستر.

بالکن بزرگ با قابلیت چیدمان حداکثر.

تاپ لوکیشن.

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاور شما : دیانی