178متری سه خواب برجD2 پهنهB ارتش چسب ایرانمال
6 روز پیش در سرو آزاد
کپی شد
قیمت کل
25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
140,449,000 تومان
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تأمین کننده آب گرم
موتورخانه
به نام خدا
شهرک امام رضا(ع) بتاجا چیتگر
✅️خرید و فروش برای عموم مردم آزاد میباشد✅️
⭕️برجهای مجلل و باشکوه سری N و D ⭕️ پهنهBشرقی بتاجا
⬅️⬅️آپارتمان شهرک مسکونی چیتگر برج های N1 الی N6 و D1 الی D3⏭️
تمامی متراژها موجود
⏪️متراژهای 125 متری الی 185 متری 3خوابه با بهترین طبقات موجود آماده نشست ⏩️
⭕⭕️️برجهای
N1,N2,N3,N4,N5,N6
و
D,D2,D3♾️♾️
✅️نقل و انتقال قطعی در دفتر تعاونی شرکت عمران آبشار اسپادانا بتاجا➡️
️⬅️دارای دفترچه قرارداد و پارکینگ و انباری..، جبران تاخیر با جریمه دیرکرد و ضرر و زیان قید شده داخل دفترچه➡️➡️
↔️دسترسی آسان به ایران مال، باملند، دریاچه چیتگر، باغ ملی گیاهشناسی...↔️↔️
مشاوره و پاسخگویی
تخصص ما فقط شهرک بزرگ مسکونی چیتگر پهنهB میباشد
مسکن طبیعت چیتگر.همکف ارکیده9
کارشناس امتیاز و سهام بتاجا چیتگر
✅️مهندس ساسان گوهرگانی