تائید
فروش مسکونیآپارتمان179متر تک واحدی سه خواب

179متر تک واحدی سه خواب

4 ساعت پیش در شهرک لشکر

متراژ
179
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,446,000 تومان
طبقه
6
179متر تک واحدی کار بسیار قوی

سه خواب نورگیر دوخواب مستر

کابنت هایگلاس ترک کف سرامیک

سه خواب کمددیواری سرویس فرنگی

6طبقه 8واحد ویو عالی طبقه 6

300 میلیون بابت تعهدسندکسر میشود

مسکن پدرام