تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر * 2 سالنه * دید وسیع

180 متر * 2 سالنه * دید وسیع

3 ساعت پیش در صفاشهر

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏28,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,722,000 تومان
طبقه
5
«به نام یگانه مالک هستی»

«دید وسیع»
«سالن و نشیمن قابل چیدمان»
«3 خواب استاندار»

• 180 متر با پلان مهندسی
• 3 خواب / 3 خواب همراه با نور و مستر
• فضای نشیمن و پذیرایی تفکیک شده
• آشپزخانه عریض و کابینت خور
• مطبخ بسیار کاربردی و دارای تهویه طبیعی

| سجاد فیروزبخت |
| مشاور تخصصی امور املاک و مستقلات منطقه 4 قم |
| همراه شما از مرحله ی جست وجو تا عقد قرارداد |

| با همکاری مجموعه معتبر املاک ایوان |
| انتخاب امن برای سرمایه گذاری مطمئن|