تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر 3 خواب فرهنگیان نسق

180 متر 3 خواب فرهنگیان نسق

5 ساعت پیش در سیا اسطلخ

متراژ
180
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏9,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,722,000 تومان
طبقه
4
املاک هستم ( شهاب ایمانی )
3 خواب
1398
نسق معتبر
180 متر
4 طبقه 9 واحد طبقه 4
پارکینگ اختصاصی
اسانسور
بالکن
پکیج
مطبخ
قیمت : 9850