تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر خوش نقشه شمال جردن

180 متر خوش نقشه شمال جردن

3 روز پیش در امانیه

متراژ
180
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏255,555,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
Taliya
بگو، بخند، زندگی کن

180 متری خوش نقشه
آفتاب کامل از جنوب
بالای 30 سال
واحد جنوبی طبقه اول تک واحدی پر نور
3 خواب 1 خواب مستر
آسانسور، 2 انباری، بالکن قابل چیدمان، شومینه
مشاعات دارد
سرایدار مقیم

قابلیت رهن حداقل 4 میلیارد

مشاور ملکی شما تالیا