تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر3خواب مستر دار /ویو باغ

180 متر3خواب مستر دار /ویو باغ

4 ساعت پیش در ارم

متراژ
180
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏60,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏334,722,000 تومان
طبقه
2
باسلام
بدون واسطه همکاران محترم
✅تاپ و بهترین لوکیشن ارم
✅سالن بزرگ و قابل چیدمان
✅پنجره قدی /ویو باغ بدون مشرفیت
✅نورگیر و نور پردازی فوق العاده
✅کوچه نگهبانی و اختصاصی 24ساعته
✅دنج و آرام جهت سکونت
✅موارد مشابه تمامی متریال موجود است
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس گروه تخصصی مشاورین املاک بامانو خاکشناسی